Rubriky
Uncategorized

INTUITIVNÍ TERAPIE se Světlonoškou

DOBA: 50 minut

MÍSTO: online přes skype nebo messenger call

Nabízím: 1:1 soukromé individuální konzultace

CENA: 888kč

BALÍČEK TERAPIÍ 3+1 zDARma: 2664kč

Někomu postačí jedno setkání, jedno jemné naťuknutí a už ví, jak pokračovat sám. Protože ale vím, že většinou se posunu dosáhne při opětovném popovídání si, kdy postupnými krůčky práce na sobě děláme veliké pokroky pro váš život, nabízím i akční balíček 3+1 terapie, tedy komplet 4 „sezení“ za cenu tří. Je to dárek ode mě pro všechny, kteří se chtějí ve svém životě léčit, posunovat dál, nacházet cestu k sobě a obohacovat svět svými dary, které společně postupně objevíme.

ZKUŠEBNÍ 20minutová konzultace za 200kč.

Pokud si nejste jisti a chcete mě nejprve lépe poznat a zjistit, jestli jsem pro vás zrovna já tou pravou terapeutkou, než se rozhodnete pro balíček terapií či kompletní jednu konzultaci, mám pro vás nabídku zkušební 20 minutové konzultace za 200kč.

SVĚTLONOŠSKÁ POHOTOVOST:

Pokud se mnou potřebujete mluvit akutně mimo předem objednaný termín, můžete využít světlonošské pohotovosti, která má otevřeno denně od 9:00 do 23:00. Stačí pouze zanechat zprávu či zavolat a já se vám budu věnovat, jak to jen bude možné během téhož dne. Cena pohotovosti je 400kč za každých započatých 15minut.

iNFO

Terapie probíhá formou přátelského rozhovoru na vámi vybrané téma. Při vzájemné komunikaci se nacítím na vaši energii a vzkazy vaší duše, které nám pomohou situaci lépe uchopit. Nikdy vám neřeknu nic, co ještě nejste připraveni slyšet. Vždy jednám v souladu s vyšším vedením. Naopak vám řeknu přesně to, co v daný moment slyšet potřebujete. Mnohdy sami již víme, kam nás to volá nebo jaké vzkazy dostáváme, ale teprve když tato sova slyšíme od někoho jiného, vše najednou dává smysl a zvědomí se naplno. Stejně funguje například i výklad karet, které nám pouze jemně odkrývají, co už ale dávno v sobě tušíme.

Jsem velmi empatická, můžete se mi svěřit s čímkoli, nikoho nehodnotím ani nesoudím, jen jemně a citlivě vedu. Pomohu vám otevřít dveře nových možností, ukázat cestu, po které vás ráda doprovodím, ale jít už po ní musíte sami. ?

Co nejčastěji řeším s mými klienty:

Jak rozsvítit své vnitřní světlo.

Příznaky, projevy a cesta transformace.

Duchovní probouzení se – když se probouzíš, jsem u toho a ráda Ti vysvětlím, co se s Tebou děje. ?

Volání duše – jak jej následovat, objevování skrytého potenciálu a darů v nás.

Partnerství a vztahy.

Emoce a láska.

Přeměna negativních zkušeností v pozitivní.

Otevírání se novým možnostem a tím i bohatšímu životu.

Sny, snění, fantazie a cesta k sobě.

Komunikace jako cesta rozvoje sebe sama.

Deníková terapie.

Tělo jako náš nejcennější chrám – otázky životosprávy a související vliv na duchovní vývoj a psychický stav.

Otázky závislostí a pomoc na cestě k opětovné svobodě.

Jak udělat v životě žádanou změnu.

Hypersenzitivita a vše s ní související.

Otázky synestezie. Jak poznat, že ji mám a využít ji pro svůj život co nejvíce?

Rady a vzkazy, které mi ke klientovi přijdou.

Práce s podvědomím. Tipy a rady do života z oblasti psychokybernetiky.

Techniky, které jsem měla možnost poznat, prožít a ověřit v praxi a které fungují!

Toto setkání je neformální, nejedná se o odbornou terapii u psychologa, ale o citlivý, přátelský a uvolněný rozhovor.

„Ráda si poslechnu Tvůj příběh a budu Ti průvodkyní. Vezmu Tě za ruku a postupnými krůčky se vydáme na cestu domů – za vnitřní pravdou, za hlasem Tvého srdce. Když se probouzíš, když potřebuješ pohlazení, když jsi ze života zmatená/ý, jsem tu pro Tebe.“

Když chceme v životě něco změnit, musíme proto také něco udělat. Bez akce nenastane příslušná reakce. I o tom si s Tebou ráda pohovořím.

Kontaktní a platební údaje: Pro domluvení termínu mě kontaktuj prosím na mail deniksvetlonosky@email.cz nebo na telefonu +420732350238 (ale jelikož dělám terapie a také ne vždy mám u sebe diář – ne vždy mohu hovor přijmout, proto upřednostňuji, prosím, domluvu přes e-mail.)

Platba probíhá na účet, informace k platbě budou zaslání po domluvení termínu na e-mail.

1 komentář u „INTUITIVNÍ TERAPIE se Světlonoškou“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.