fbpx
Přehrát video

Svítím, tedy jsem!

Jak v sobě probudit ty nejlepší schopnosti, efektivně jich využívat pro naplnění svého potenciálu a naplno zářit.

Sníš o tom využívat efektivně svých skrytých schopností a darů?

Pomohu Ti najít světlo a rozsvítit Tvé vnitřní Slunce, tak, aby jsi své schopnosti mohl/a začít využívat na maximum.

Jaké by to bylo

Možná zkoušíš všemožné cesty a sbíráš informace, ale stále jakoby to nebylo ono…

Ale to vše je v pořádku, protože se měníš, podobné pocity jsem zažívala také, nejsi v tom sám/sama. I já sama jsem se potřebovala probudit,
abych pochopila, kým vlastně jsem,
abych se navrátila ke své prvopodstatě,
aktivovala své skryté schopnosti
a mohla být sama sebou a zářit.
A teď svítím, tedy jsem.

A to samé chci dopřát i Tobě. Protože každý z nás si zaslouží zářit.

 

 

Tuto cestu jsem již prošlápla a nyní ji chci ukázat i Tobě. Ráda si poslechnu Tvůj příběh a budu Ti průvodkyní. Vezmu Tě za ruku a postupnými krůčky se vydáme na cestu domů – za vnitřní pravdou, za hlasem Tvého srdce, do dalších pater Tvého domu, kde mnoho čeká na objevení. Když se probouzíš, pravděpodobně na mě narazíš, jako se to stalo jedné výjimečné ženě: 

“Nieje to tak dávno, čo sme si s Luckou vstúpili do života. Na prvý pohľad jemná a láskyplná žena, kamarátka a spriaznená duša okamžite som v nej cítila význam týchto slov. Nieje však prekvapením, že toho v sebe nesie ešte oveľa viac. Svetlonoška ani zďaleka nevystihuje intenzitu svetla, ktoré v sebe nosí a ktoré dokáže rozžiatiť a aktivovať v ľuďoch okolo. Celý život ma sprevádzajú dve slová, ktoré milujem a nosím v sebe od detstva, je to: Prežiatiť temnotu. Pokračovanie môže byť napr. Prežiariť temnotu v sebe, vo svete, v emócii, ktorú cítim. Teraz viem, že význam týchto slov čakal na naplnenie práve stretnutím s Luckou. Pomohla a pomáha mi prežiariť temnotu vo mne či už ide o strachy a neistoty, ktoré pocítim alebo o pochybnosti o sebe o svojom poslaní. Lucka je skutočná aktivátorka vášho potenciálu, sprievodkyňov na ceste k vášmu poslaniu v živote. Ďakujem ti.”
Wendy Homolová

Rozsviť své vnitřní Slunce a rozkveť ve svůj plný potenciál!

Cítíš v sobě své volání?

 • vylézt ze své krabice a posunout se ve svém životě dál
 • více se spojit se svou duší
 • po rozjasnění těla i mysli
 • po objevení svého poslání a naplnění potenciálu
 • po zbavení se toho, co Ti již neslouží a brání ve tvém růstu
 • po uchopení okolností svého života ve zcela novém světle
 • pečovat o své světlo a nenechat ho vyhasnout
 • po tom, být konečně sám sebou
 • a stát se tím, kým doopravdy jsi?

Nejprve jsem také váhala, když jsem měla říci Vesmíru své ANO, nebylo to jednoduché, do hlavy se vkrádaly pochyby a zakořeněné programy starých přesvědčení pod taktovkou Strýčka Pochybníčka. Ale já jsem své ANO řekla, stejně jako některé účastnice mého předešlého programu:

“Mám mnohem více energie 🦋 Chodí mi do cesty stále andělské znamení 🤍 I když mám teď trochu těžší období, vím, že v tom nejsem sama. 🌝 Vesmír je stále se mnou a sleduje mé kroky. 🌌 Cítím, jak zraji každým dnem více.” 🍇
Tereza Toulová
"Lu, vždycky když si na ní vzpomenu, vykouzlí se mi úsměv na tváři. Kdykoliv mám splín nebo mě něco trápí, je tu vždy pro mě a dokáže mi rozsvítit světýlko i v té nejčernější tmě. Miluju naše hovory, kdy nikdy nestihneme všechno probrat. Nikdy nezapomenu na naše první setkání a na náš výlet. Už od začátku mi bylo jasné, že se odněkud známe. A víte co? My se známe už hodně, hodně dlouho. Někdy musíme totiž zapomenout, abychom si mohli opět vzpomenout. Naše světelná rodina drží neustále při sobě a nebýt Lu, nikdy by takto nefungovala. Ona byla tím, kdo ve mě aktivoval čudlík a naučil mě vidět svět jinýma, lepšíma očima. Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by byl takový bojovník a sluníčko zároveň. Dokázala zvládnout nejednu překážku a teď chce předávat světlo dál. A upřímně řečeno, opravdu jí to jde moc dobře. Svou energií uzdravuje svět a to je ten největší dar, který člověk může mít. Lucí, tímto bych ti chtěla moc poděkovat za to, jaká jsi osůbka a jsme moc vděčná za to, že jsme se našly. Mám tě moc ráda."
Jůlinka Vosyková

Lidské vědomí je každým dnem na vzestupu a mým posláním je tento proces podpořit v bytostech kolem sebe, moc si přeji, aby jsi i Ty objevil/a své poslání, byl/a sám/sama sebou a ukázala své světlo světu.

Připravila jsem pro Tebe 6ti týdenní světelný koučovací aktivační program.

Svítím tedy jsem!

Jak v sobě probudit ty nejlepší schopnosti, efektivně jich využívat pro naplnění svého potenciálu a naplno zářit.

Díky tomuto programu získáš:

Lucie je pochodeň, která vám posvítí na cestu, když se ztratíte. Povede vás velmi jemně a zase vám ukáže cestu zpět k sobě. Bude to možná i trnitá cesta, ale stojí za to se na ni vydat. Lucie si vás získá svým lidským přístupem, empatií, mírumilovnou povahou a silným odhodláním dovést vás až do kýženého cíle.❤️
Petra Š.

Tento program je pro Tebe, pokud

Tento program není Tebe, pokud

A co Tě čeká?

A k tomu navíc získáš:

Bonusy pro Tebe

Světelný aktivační balíček

Balíček obsahuje ručně vyrobený aktivační šperk, nabitý přímo ode mě, svíčku na meditace, světelný zápisník, ze kterého si utvoříš Deník Světlonošky a překvapení.

Světelná pohotovost

Ze zkušenosti vím, že občas člověk potřebuje odpovědi či podporu i mimo domluvený čas koučinku, mám pro Tebe veliký bonus – 60 minut světelné pohotovosti, kterou můžeš využít kdykoli během programu.

Vzkaz od Tvé duše

Veršovaný vzkaz od Tvé duše, který mi k Tobě přijde pro Tvou momentální situaci.

Tyto bonusy získáš při objednání do půlnoci 13.června 2021!

Společně se dotkneme hvězd
a vydáme Tě na jednu z Tvých transformačních cest…

Profituj ze své přirozenosti

Prozradím Ti způsoby, jak rozsvěcet své vnitřní světlo.

Světlo

Budeš v sobě probouzet zcela přirozeně Tvůj světelný potenciál.

Růst

Podpořím Tvůj růst a životní posun. Ty i okolnosti Tvého života se dají do pohybu.

Inspirace

Předám Ti mnoho inspirace a motivace.

Ať už jsi v jakémkoli věku, žiješ na jakémkoli místě a plníš jakoukoli roli, je načase stát se sám/sama sebou a zářit. Protože když jsme sami sebou, jsou naše schopnosti aktivní, stoupáme výš a svítíme… a to je posláním každé bytosti.

Všechno máš již v sobě,
stačí to jen probudit!

Možná se teď ozval Strýček Pochybníček ve Tvé hlavě a něco tam blábolí, ale jedno Ti povím, kdybych Strýčka poslouchala

 • nikdy bych nezačala žít život splněných přání
 • nikdy bych se nepřestěhovala do cizí země
 • nikdy bych nezačala studovat v cizím jazyce
 • nikdy bych nezhubla 20 kilo
 • nikdy bych nezačala běhat desítky kilometrů
 • nikdy bych nepřestala se svou závislostí
 • nikdy bych nevystoupila na veřejnosti se svým tvůrcovstvím
 • nikdy bych nepřijala jakoukoli další životní výzvu

…a nedokázala nic z toho, na co jsem teď pyšná!

A především..nikdy bych se nestala sama sebou, nezačala se věnovat svému poslání a neprobudila vše, co ve mně bylo ukryté!

Svítím, tedy jsem!

Když se naše vnitřní světlo plně aktivuje, probudíme naše jedinečné dary a schopnosti žít svůj nejvyšší potenciál tady na Zemi.

Léčení, průvodcování a koučink mnoha bytostí v Čechách a Německu, kterým se dal život pořádně do pohybu a nyní září.

Celoživotní spirituální cesta, práce s energiemi, životní restart a duchovní probuzení.

Jsem hypersenzitivní, díky čemuž jsem i velmi empatická, neboť mám přecitlivělé “anténky” na všechno, proto Ti porozumím do hloubky.

Studium filosofie a komunikace mi připravilo úžasnou půdu pro můj další duchovní rozvoj a poznání, že komunikace je základem lidského bytí a klíčem k vnitřní pravdě.

Své znalosti si nyní rozšiřuji i v oblasti vědy při studiu alternativní psychoterapie na HeilZentrum v Bavorsku.

Mnoho životů jsem se učila, abych nyní mohla své vědění předávat dál a pomáhat ostatním vzpomenout si, kým vlastně jsou. 😉

Pocházím z Mintaky, odkud jsem si kdysi přinesla spoustu světelných kódů, abych zde na Zemi jako posel světla mohla probouzet a léčit ostatní.

S Luckou se známe několik let a naše cesty se znovu výrazně protnuly v době, kdy jsme se obě intenzivněji než kdy dřív vydaly za Světlem, za vnitřním rozvojem, za naplněním a kdy jsme si shodou „náhod“ vybraly tutéž cestu a začaly se jí intenzivněji věnovat v tomtéž měsíci :o). Já jsem v téhle fázi svého života čím dál více vnímala potřebu naplnit touhy a vize, které jsem v sobě vždycky měla, ale zčásti o nich nevěděla a zčásti je odsouvala a nevěnovala jim dost pozornosti. Potřebovala jsem za nimi jít, potřebovala jsem proměnu. A Lucka byla jedním ze zásadních lidí, kteří mě na téhle cestě k sobě a k lepšímu pochopení a ocenění sama sebe maximálně podpořili, díky kterým jsem pochopila, že mám nadání a sílu vnímat zázraky a pomáhat jim ;o). Tím myslím mj. objevovat svůj potenciál, konečně se pořádně nadýchnout a uvědomit si, proč jsem tady a kam chci a mám směřovat, abych byla spokojená a využila to, co ve mně je, ve prospěch můj i druhých. Stále jsem na cestě a Lucka je stále mým souputníkem, se kterým se navzájem obohacujeme. Díky ní se nebojím uvažovat o duchovním rozvoji způsobem, který je mi vlastní, ale který není pořád ještě úplně standardní. Umí podpořit, umí pochválit, má velké srdce, chce a umí pomáhat hledajícím, má řadu zkušeností, které umí velmi srozumitelně předat. Lucka se stále víc otevírá pomoci druhým na jejich cestě, připravuje kurzy, online meditace naplněné pozitivními myšlenkami, obrazy a jejím velmi příjemným hlasem :o). Pokud je člověk opravdu ochoten se někam posunout a otevřít se, pokud chce hledat a nacházet svou sílu a nadání, pokud se nebojí přijmout myšlenku duchovního rozvoje a nebojí se světla a láskyplné podpory, ať už se zrovna kolem něj v reálném světě děje cokoliv, může se spolehnout na její pomoc, ochotu posvítit na cestu, na její diskrétnost, schopnost zaměřit se na každého jednotlivě a zároveň předávat obecnější poselství. Díky, Luci, že Tě ve svém životě mám… :o).

Když jsi opravdový a sám sebou, tak svítíš

 • Započne proces rozpouštění obav, strachu a negativních emocí
 • Spojení se všeobjímající láskou
 • Harmonizují se čakry, začne docházet k uzdravení
 • Rozpohybuje se vše myšlenkově i fyzicky, nacházíme cestu ven ze stagnace
 • Pomalu začnou být odstraňovány překážky a limity a v naší hlavě
 • Dochází k uvědomění, že já jsem tvůrcem svého života, že mám úžasné schopnosti, které mohu využívat každý den
 • Začínám chápat své poslání a skrytá poselství života
 • Stávám se sám sebou a začínám žít v souladu
 • Začínám žít svůj plný potenciál tady na Zemi a pomáhat tím ostatním bytostem
 • A pak Svítím, tedy jsem…

Kapacita programu je omezená, zbývá několik posledních míst.

Přihlásit se můžeš do půlnoci 16.června 2021.

Možná v sobě máš ještě nějaké otázky

Bude léto a bojíš se, že nebudeš stíhat.

Program se v tento čas koná účelně, protože je před námi velmi transformační léto, které je jako dělané pro posuny a probouzení všeho nového v nás, proto Tě chci na této cestě doprovodit právě nyní. Program je letní a zářivý. Pokud Tě budou čekat nějaké úkoly, jsou jednoduché a hravé. Nejedná se o kurz, kde bys musel/a sedět x hodin týdně u videí a lámat si hlavu se složitými úkoly. A navíc, při našich setkávání můžeš být klidně na pláži. 😉

Jsi zaneprázdněný rodič a ne vždy můžeš být online.

Tvůj pravidelný týdenní 60minutový koučink domluvíme podle Tvých potřeb. Společný světelný kruh doporučuji živě pro využití kolektivní energie a možnost okamžité interkace, otázek a odpovědí, ale nebude problém podívat se případně záznamu.

Program Tě láká, ale nevíš, co od něj čekat.

Pokud v programu máš být, tak se to stane, protože vše se v našem životě děje z nějakého důvodu. Protože pokud zvoní Tvůj budík, jsem u toho a po Tvojí cestě Tě ráda provedu. 😉

Stydíš se sdílet své prožitky s ostatními či být vidět na Zoomu.

Naprosto Ti rozumím, proto je veškeré sdílení zcela dobrovolné. Ale co když je právě toto Tvá současná výzva vylézt ze své krabice a začít naplno zářit a vyzkoušet si to v soukromém kruhu stejně nalazených bytostí? 😉

Možná si ještě říkáš, zda je online coaching to pravé.

Online setkávání přináší mnoho výhod, které oceníš právě teď v létě. Můžeš být kdekoli na světě, klidně na pláži, a nic Ti neunikne. Navíc mi uplynulý rok ukázal, že se se mnou skrze online setkávání bytosti úžasně posouvají a mohou bydlet 300km daleko, jinak bychom tu možnost setkání ani neměli. To je velká výhoda.

Pořád váháš? Napiš mi 😉 Ráda Tvé otázky zodpovím.

Otázky a odpovědi

Jak bude program vlastně probíhat?

Program se koná online formou a startuje vstupním přípravným 5denním workshopem, který se koná online od 17. do 21.června. V pondělí 21.června pak startuje 5 týdnů Tvého individuálního coachingového programu, kdy se jednou týdně sejdeme na Zoomu při světelné session 1:1. A jednou týdně se bude konat také skupinový světelný kruh.

Budu program stíhat?

Ano, výhodou online setkávání je, že můžeš být kdekoli na světě. Světelné tipy jsem vymyslela tak, abys je mohl/a krásně integrovat do každodenní činnosti, protože přesně o tom to je. Nejedná se o kurz, kde bys musel/a sedět x hodin týdně u videí a lámat si hlavu se složitými úkoly. Toto je škola života, učit se tedy budeme v každodenní praxi. To platí i pro vstupní workshop.

Mohu se účastnit v jakémkoliv věku?

Samozřejmě, věk nehraje žádnou roli, pokud cítíš své volání, nastal ten správný čas, ať je Ti 20 nebo 60. 😉

Jak probíhá světelný kruh

Světelný kruh probíhá online formou, kdy se jednou týdně sejdeme na Zoomu a budeme společně rekapitulovat naši společnou cestu letního zrání, motivovat se a sdílet své prožitky a nové vhledy.

Jak získat světelný aktivační balíček?

Přihlášením do programu do půlnoci 10.6.2021

Jak se přihlásit?

Skrze tuto stránku. Po vyplnění registrace Ti přijde potvrzovací e-mail s údaji k platbě. Po obdržení platby Ti pošlu do několika dnů přístupové údaje do komunity a vše potřebné pro Tvůj start.

„To, co potřebuješ pro změnu, je být otevřený příležitostem a nechat je k sobě přicházet!“

© 2022Lucie Hrubcová, Deník Světlonošky

Přihlásit se do programu v hodnotě 12 223Kč

Děkuji za přihlášku!

Částku v hodnotě 12 223Kč (nebo tvou první splátku) zašli prosím na číslo účtu:

1022572397/6100

do pole „Zpráva pro příjemce“ uveď své jméno.

Po přijetí platby Ti před začátkem programu zašlu přístupové údaje.

Svítím, tedy jsem!